Výběrová akce školy 2018

Výběrová akce školy za mimořádnou aktivitu žáků po dobu letních prázdnin

 

 

             Během prázdnin se výrazným způsobem podíleli na pracovních činnostech v ústavu, v rámci svého osobního volna.   Za tuto aktivitu, bylo pět chlapců odměněno zájezdem na Autodrom v Mostě a do laserového centra v Mostě. Autodrom Most je závodní okruh ve městě Mostě, který vznikl rekultivací bývalé důlní výsypky. Autodrom slouží nejen závodům automobilů, trucků, motocyklů, ale i ke zkušebním jízdám vyvíjených vozů, cvičení řidičů hasičských, sanitních a policejních vozů, dále ke cvičení řidičů v krizových situací apod. My jsme s chlapci využili možnosti zazávodit si na malých motokárách a pro všechny to byl nebývalý zážitek.  

               Další zastávkou byla Sportovní Laser aréna, kde jsme si zahráli Laser Game. Laser Game je adrenalinová střílečka pro až 11 hráčů. Hra probíhá v temné, mlhou naplněné Aréně, ve které jsou nasvíceny překážky, za které se lze při hře schovávat. Cílem hry je postřílet ostatní hráče v Aréně ve stanoveném čase 15 minut. Každý hráč má na sobě vestu a v ruce zbraň, se kterou střílí po protihráčích.

Báječný den jsme zakončili v KFC, kde si pochutnali chlapci na „kyblíku“ dle svého výběru. Všem se akce líbila a určitě byla dobrou motivací pro ostatní žáky, kteří se o prázdninách nechtěli žádných pracovních aktivit účastnit.

 

 

                                                             5